http://ygt.ir
مجری برگزاری دوره های MBA و آموزش بورس در اصفهان 03136625130
امروز پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
پرداخت انلاین ثبت نام رایگان در همایش MBA ثبت نام همایش رایگان در بورس

دوره mba

* دوره مدیریت اجرایی MBA
چندی است که رشته مدیریت اجرائی MBA )Master of Business Administration) ، نیاز روز همه مدیران سطوح میانی و ارشد میباشد و حتی در سطح جامعه متقاضیان بسیاری را به خود مشغول داشته است. مجتمع آموزشی یاقوت افتخار دارد که اولین برگزار کننده دوره های مدیریت MBA در استان اصفهان در سه سطح تحت نظارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان می باشد. مدارک صادره از طرف وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی و حرفه ای می باشند. شایان ذکر است که هزینه هر سطح توسط سازمان فنی و حرفه ای تعیین می گردد.
مدارک هر سطح دارای کد بین المللی و قابل ترجمه و معتبر در همه کشورهای دنیا می باشند.
* جهت شرکت در دوره MBA  داشتن حداقل مدرک دانشگاهی یا دانشجویی الزامی است

*  تاریخچه MBA

مدیریت اجرایی (MBA)
مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کارها است. مدیریت کسب و کار ها کلیه عملیات اصلی و پشتیبانی زنجیره ارزش شامل تأمین منابع، طراحی، تولید، فروش و عرضه محصولات و خدمات، منابع انسانی، فناوری اطلاعات، مالی، برنامه ریزی و….. را در بر می گیرد. در واقع، مدیریت اجرایی کل فرآیندهای یک کسب و کار را شامل می شود. دوره حرفه ای مديريت اجرایی به منظور آموزش، توسعه و تأمین مدیران و کارشناسان مستعد و شایسته با دیدگاه کسب و کار برای بنگاه ها و سازمان های خدماتی و تولیدی در بخش های خصوصی، دولتی و تعاونی جهت انجام وظابف، طرح ها و پروژه های شرکت ها و سازمان های کشور تهیه و تدوین شده است .

* ضرورت و اهمیت MBA
شرایط کنونی اقتصاد و بازار دنیا به گونه ای است که فعالیت و رقابت شرکت ها و سازمان ها در آن به مراتب سخت تر و شدیدتر شده است. کسب موفقیت و ماندگاری پایدار در چنین فضایی مستلزم بهره مندی سازمان ها و شرکت های از نیروهای انسانی کارشناسی و مدیریتی توانمندی است که از دانش تخصصی، مهارت کاربردی و نگرش کسب و کاری برخوردار باشند. به نظر می رسد دوره کوتاه مدت مديريت اجرايي با توجه به گرایش های پیش بینی  شده در آن بتواند به این نیاز از جامعه اقتصادی، اجتماعی وفرهنگی کشور پاسخگو باشد.
* MBA جايگاه 
جايگاه MBAدر دنياي امروز امکان ادامه تحصيل در برترين دانشگاههاي داخل و خارج را در اختيار شما قرار خواهد داد. در صورتي که زمينه شغلي مد نظر شما باشد، با توجه به اينکه اين رشته بسيار نوپاست و با استقبال شديد سازمانها نيز مواجه شده است مي توان بازار کار بکر و دست نخورده آن نظر داشت، هرچند در آمريکا علي رغم سابقه 80 ساله هنوز بازار کار بسيار وسيعي در اختيار فارغ التحصيلان قرار دارد. در ايران نيز آمارهاي فعلي نشان از تضمين شغل در آينده دارد. MBA قابليتهاي شما را وراي تخصصي که اکنون داريد توسعه خواهد داد و شما را به شخصي مبدل خواهد کرد که هيچ سازماني قادرنخواهد بود به راحتي از روي تخصص شما عبور کند. اين نکته که قادر هستيد MBA را به عنوان رشته  دوم همراه با رشته اصلي خود امتحان دهيد نيز قابل توجه است. هرچند MBA ارزشي وراي رشته هاي تخصصي و فني در دنياي امروز دارد.>
* سطوح آموزشی دوره MBA

سطح یک کد استاندارد بین المللی 122109070

1. توانائی اجرا و عملیاتی نمودن مبانی سازمان و مدیریت
2. توانائی در عملیاتی نمودن مسائل روز مدیریت
3. توانائی کسب مهارتهای عمومی بازاریابی
4. توانائی بکارگیری دانش و مهارتهای مالی
5. توانائی بکارگیری دانش و مهارتهای حسابداری

سطح دو کد استاندارد بین المللی 122108080

1. توانائی بکارگیری مبانی تفکر راهبردی در سازمانها
2. توانائی طراحی و بهینه سازی ساختار سازمانی
3. توانائی بکارگیری راهبردهای جذب و توسعه منابع انسانی
4. توانائی حل مسئله با استفاده از ابزارهای نوین تحلیل اقتصادی
5. توانائی بکارگیری راهبردهای بهینه سازی رفتار سازمانی

سطح پیشرفته کد استاندارد بین المللی 122107090

1. توانائی بکارگیری راهبردهای توسعه بازار کسب و کار
2. توانائی بکارگیری راهبردهای توسعه و تغییر در سازمانها
3. توانائی اجرای الگوی مدیریت مالی پیشرفته
4. توانائی بکارگیری اصول و فنون تبلیغات
5. توانائی بکارگیری اصول و فنون مذاکرات تجاری